Kui sa oled lahtiste kätega ettevõtlik meistrimees,  teenust pakkuv äriühing või lihtsalt oma ala asjatundja, siis on kodu24.ee teenusteportaal sulle kui poeriiul või infostend, millele saad ise oma pakutavad  teenused kenasti ritta seada, neid kujundada ja kirjeldada. Saad ülesseatud kuulutuse atraktiivsust suurendada, kasutades kodu24.ee teenusteportaali erinevaid reklaamväljasid (täpsem info reklaam rubriigis).

Kui sa oled aga silmitsi mõne koduse tööga, millest enda jõud üle ei käi või napib eriteadmisi või puudub sobiv tööriist, on kodu24.ee teenusteportaal sulle abiks sobiva abilise leidmisel.

Erilist tähelepanu sooviksime pöörata eakate ja abivajavate üksikute inimeste vajadustele. Inimestele, kes sooviksid just oma kodus väärikalt vananeda, kuid kelle jaks on ehk mõneti raugenud ja nad vajaksid koduste toimetamiste juures väikest abi või sooviksid oma elutarkusi ja kogemusi jagada või lihtsalt kellegagi suhelda. Selle tarbeks on kodu24.ee teenusteportaalis rubriik “Üksindusabi”.

Lisaks võiksid sa leida kodu24.ee teenusteportaalist palju muudki huvitavat: toimetajaveerust ja kodu24.ee blogist põnevat lugemist ja abimaterjale koduste ettevõtmiste tarbeks, lugusid taimekasvatusest kuni lihtsate elutõdedeni, persoonilugusid ja omanäoliste kodude lugusid.

Kodu24.ee teenusteportaal võimaldab sul otsida abikäsi sulle vajalikus kategoorias. Valides tööd milles vajad abikäsi, näed kõiki sinule sobivaid teenusepakkujaid, kellega saad kontakteeruda ja töö detailides kokku leppida.

kodu24.ee teenusteportaal ei sekku tehingu sisusse, maksetingimustesse, teenuse / toote detailidesse ega vastuta ka selle kvaliteedi eest (täpsem info kasutustingimused ja tellimine rubriigis).

Kõik soovijad võivad luua kodu24.ee teenusteportaali oma konto, seejärel aga laadida üles kuulutusi ja kujundada ning illustreerida neid, kirjeldada pakutava teenuse või toote üksikasju ja anda võimalikult palju infot selle kohta, kuidas ja millistes töödes saavad nad olla teistele abiks. kodu24.ee teenusteportaalis on koos nii professionaalsed teenusepakkujad kui ka tublid inimesed, kes soovivad päevatöö kõrvalt lisaraha teenida.

Kodu24.ee teenusteportaal toob kokku teenuse otsijad ja pakkujad. Nii saavadki  kokku inimesed, kes otsivad just seda, mida sina saad neile pakkuda.

Käesoleval hetkel on kõikidele 30-päevase paketi kasutajatele kuulutamine tasuta. Teiste pakettide hinnad leiate lehelt hinnakiri.

Kuulutuse sisestamisel saab valida mitu, kuulutuse sisuga seonduvat kategooriat. Kui aga siiski hetkel valikus olevatest kategooriatest ükski sinu poolt pakutava teenusega ei kattu, siis võta meiega kohe ühendust e-posti abil: teenus@kodu24.ee või telefonil: +3725016950. Lisame kategooriavalikusse just sinu teenust toetava kategooria ja kuulutuse sisestamine saab jätkuda.

Kes meist ei unistaks puhkusereisile minekust? Pakid kiirelt asjad, hüppad lennukile ja saadki argistest toimetamistest ja muredest mõneks hetkeks välja …

Paraku pole see aga alati ühel või teisel põhjusel nii lihtne või sootuks võimalik.

Kas siis takistab puhkusele minekut majapidamine, mida ei saa järelevalveta jätta, igapäevased kodused toimetamised, hooldamist vajavad lemmikloomad või hoopis abivajavad lähedased.

Puhkuseabi ongi teenus, kus keegi need puhkust takistavad toimetamised mõneks ajaks endakanda võtab.

Kui sa teenuse pakkujana usud ja oled kindel, et suudad sellist abi osutada, oled kohusetundlik ja usaldusväärne, siis tutvusta ennast Puhkuseabi rubriigis.

Üksindusabi on teenus, mida ennekõike võiksid vajada inimesed, kes ühel või teisel põhjusel on jäänud üksikuks, ilma kaaslastest, sõpradest. Võib olla tema lähedased elavad kaugel ning neil pole võimalik igapäevaselt üksijäänut külastada.

Üksindusabi võib seisneda tavapärases koduabi teenuses, mille käigus osutatakse füüsilist abi koduse majapidamise korrashoius, ollakse abiks poes käimisel jne. Ennekõike on aga üksindusabi vaimse toe pakkumine inimesele, kes tunneb ennast üksikuna. Sageli võib selleks abiks olla kasvõi üürike igapäevane vestlus või raamatu ettelugemine, ühiste väärtuste jagamine koosolemise kaudu või mõni muu koostoimetamine, mis aitaks inimesel tunda, et ta pole siin maailmas üksi.

Kindlasti pole see teenusliik mõeldud nö tutvumisliinina ja kodu24.ee teenusteportaali toimetus ka ei avalda neid kuulutusi, mis on suunatud lihtsa suhtluse loomiseks.