Privaatsuspoliitika

Viahome OÜ on võtnud endale kohustuse kaitsta kliendi privaatsust ja hoolitseda, et kliendi isikuandmed on kaitstud. Meie tegevus on kooskõlas kõigi asjakohaste tegevuste ja vastavate Euroopa Liidu õigusaktide ja Eesti Vabariigi seadustega.

teenus.kodu24.ee ei kasuta oma klientide infot ebaseaduslikel eesmärkidel;

Isikliku info kogumine ja kasutamine
Viahome OÜ ei avalikusta kuulutuse sisestamise käigus teatavaks saanud andmeid kolmandatele isikutele, va Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud tingimustel. Veebilehe administraatorile esitatavad andmed on telefoninumber, e-posti aadress, vabatahtlikuna veebilehe aadress ja postiaadress.

Klient nõustub avaldama oma e-posti aadressi, telefoni numbri ja (firma)nime kui lisab kuulutuse ja nõustub meie kasutustingimustega.

Isikuandmed
Viahome OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, Viahome OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Turvalisus
Kõiki teenus.kodu24.ee külastamise ja kasutamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Krüpteeritud andmesidekanal pankadega tagab ostu sooritaja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse.
teenus.kodu24.ee teenuseid kasutades kinnitab klient, et on tutvunud meie privaatsuspoliitikaga ja on nõus selle tingimustega