Müüa elamumaa funktsiooniga 1500 m2 suurune kinnistu NÕMMEL

Väga hea asukoht:

Krunt paikneb Nõmme linnaosas, väikeelamute alal, Järve metsa piiril ja Ülemiste järve vahetus läheduses, tervisespordi rajad algavad aia tagant, Järve Selver asub 5 min jalutustee kaugusel, ühistranspordi peatused veel lähemal.

Väga hea ehitusperspektiiv:

Kinnistu ei asu miljööväärtuslikul alal ning hoone ei ole miljööväärtuslik.

Viljandi mnt 1 kinnistu asub alal, mille ehitusõigus on määratud Tallinna Linnavolikogu 12.06.2003 otsusega nr 197 kehtestatud Viljandi mnt 1, 1a ja 3 kinnistute detailplaneeringus, kus Viljandi mnt 1 kinnistule (100% elamumaa) on ehitusõigus määratud järgnevalt: ehitusalune pind 350 m2, korruselisus 2, kõrgus 10 m, põhihoonete arv krundil 1, abihoonete arv krundil 3, suletud brutopindala 400 m2

Kinnistule võib projekteerimistingimuste kohaselt püstitada kahe korteriga pereelamu.

Lummav kõrghaljastus:

kinnistu on ümbritsetud Nõmmele omase kõrghaljastusega, olles ise väga päikeseline ja avar krunt, millel väärtuslikud ja säilitamist väärivad puud on kinnistu kasutusotstarvet ja ehitusperspektiivi arvestades ideaalselt paigutunud.

Hetkel asetseb kinnistul üksikelamu ja kolm abihoonet (garaaz, majapidamishoone koos sauna ja pesuköögiga ning kasvuhoone koos abiruumidega).

Elamu on kahekordne (põhikorrus ja katusekorrus), lisaks on hoone all väike kelder.

Hoone on ülekrohvitud puitkonstruktsiooniga.

Hoonetes ei ole pikema aja jooksul remonti tehtud, mistõttu vajavad hooned kapitaalremonti. Elamu siseviimistluse seisukord on kasutuskõlbmatu.

Haljastus vajab heakorrastust.

Trassid:

Viljandi mnt rekonstrueerimise käigus on kinnistule veetud kõik uued tsentraaltrassid (vesi / kanalisatsioon – kanaliseerimissügavus 2,5 m maapinnast) ja hoone on ühendatud üldelektrivõrku uue maakaabliga elektrivarustus 40A peakaitse)

 

Hind169 000 €

Üldine

Katastritunnus:

78401:101:0797

Kinnistu number:

1901701

Hoone materjal:

puitmaja

Katus:

eterniit

Küttesüsteem:

ahjuküte

Energiamärgis:

Energiamärgis puudub

Omandivorm:

kinnistu

Seisukord:

kap. remonti vajav

Pind

Tubade arv:

4

Magamistubade arv:

3

Vannitubade arv:

1

Üldpind:

83.1 m²

Krundi suurus:

1495 m²

Korruseid:

2